Çarşamba , Mart 29 2017
Anasayfa / Dore Online Katalog 2015

Dore Online Katalog 2015

Dore Online Şubat Kataloğu – Dore Online Mart Kataloğu

Her katalogumuzda olduğu gibi bu katalogumuzda da geniş ürün yelpazemizle ve çok uygun promosyonlarla hayatınızı kolaylaştıracak ürünler sunmaya devam ediyoruz.

Kampanya 02 katalogumuzda birbirinden farklı kategorilerde yeni ürünlerimizle beğeninizi toplama arzusundayız.

Yeni Eveline Celebrities prestijli makyaj serisi dikkatleri üzerinize toplamanıza yardımcı olacak. Eveline Celebrities Rujların birbirinden farklı renk seçenekleriyle her ortamın ve her anın tonunu yakalayabileceksin iz. Tüm Eveline Celebrities ürünlerinin şık ambalaj taşanını ve kalitesi sizleri kendine hayran bırakacak.

La Rive Sweety ve Pretty, çiçekli görünümü ve kokusuyla serinin yeni iki ürünü olarak çevrenizdekilere kokun uzla merok uyandıracaksınız.

Mutfak kategorisinde yer alan renkli kaseler ve renkli kesim panolan ile mutfağınıza renk katacak, limon spreyinin pratik kullanımıyla zamandan kazanacak, hem de misafirlerinizi şaşırtacaksınız. Yeni modern desenli leke tutmaz mutfak önlüğü ile yemeklerinizi daha keyifli hazırlayacaksınız. Eldiven ve tutacakta yer alan ısıya dayanıklı arka yüzey, ellerinizin ısıdan zarar görmesini engelleyecek.

Sevdiklerinizle birlikte bolluk, bereket, sağlık ve kazanç dileklerimi sunuyorum.

forivia kayıt

ALIŞVERİŞ YAPMAK İÇİN

forivia kayıt

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir